o nás

Vítejte na stránkách ekonomicky úsporných a nízkoenergetických domů značky ADOMY. Domy jsou řešeny především jako dřevostavby, ale alternativně provádíme domy i klasické zděné konstrukce především v systému SENDWIX. Průkaz energetické náročnosti budov je pro nás samozřejmou součástí dodávky a dokládá energetickou úspornost našich domů.

Máme vlastní projekční kancelář, můžeme Vám zpracovat i vizualizace interiéru domu. Díky tomu jednáte od návrhu domu až po jeho kolaudaci s jedním partnerem.

Ceny našich dřevostaveb jsou včetně základové desky a DPH. Garantujeme Vám pevnou cenu po celou dobu výstavby. V případně Vašich klientských změn je vám před podpisem smlouvy k dispozici ceník prací, který je pro nás závazný a je součástí smlouvy o dílo. To co jiní mají za příplatek, my máme ve standardu. V našich aktualitách vždy najdete nějaký bonus.

Na našich stránkách najdete několik vzorových domů jak bungalovů, tak i klasických patrových domů. V současné době připravujeme do nabídky i mobilní domy.

Tato nabídka je spíše zrychleným průvodcem než katalogem. Jsme zastánci individuálních projektů, kdy je domek navržen přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi. Každý klient má své specifické potřeby co se týká dispozice i vzhledu domu, proto je někdy velmi těžké vybrat si z katalogu. Dům nestavíte jen na několik let, ale většina z Vás na celý život, proto je nutné, aby Váš domov odpovídal Vašim potřebám i za dvacet a více let.
Nabízíme Vám nezávaznou schůzku, kdy si můžeme promluvit o tom, jak by měl vypadat Váš nový domov.

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme splnit sen o Vašem novém domě.

náš tým

Ing. Jiří Jeníček
autorizovaný inženýr pro pozemní stavby zajišťuje přípravu celé zakázky, řeší možné klientské změny během výstavby.

Ing. arch. Lenka Vojíková
Koordinuje projekční práce od studie až po dokumentaci skutečného provedení.

onas.jpg, 45kB